De regioadviseurs VLOT ondersteunen gemeenten en ketenpartners in de regio vraaggericht bij de inrichting van een persoonsgerichte aanpak voor kwetsbare personen. U kunt bij ze terecht voor informatie, advies en/of ondersteuning.

Hieronder ziet u welke adviseurs er beschikbaar zijn in uw regio. Neem gerust contact met ze op!

Contactgegevens Regioadviseurs

Coördinator

Carijn Tulp

carijn.tulp@vng.nl, tel. 06 15 03 10 29

Algemeen Medewerker  Annelieke Amelink

annelieke.amelink@vng.nl, tel. 06 10 18 29 52

Regio Noord + Oost Inge Zwaan
Pauline Zwart

inge.zwaan@vng.nl, tel. 06 29 40 29 84
pauline.zwart@vng.nl, tel. 06 54 23 32 88

Regio Midden

Trudi Peters

trudi.peters@vng.nl, tel. 06 52 09 86 74

Regio Midden

Louise Henderickx

louise.henderickx@vng.nl, tel. 06 82 90 04 99

Regio Zuid-Oost

Linda van de Mortel
Dirk Jimmink

linda.vandemortel@vng.nl, tel. 06 39 08 23 48
dirk.jimmink@vng.nl, tel. 06 54 28 14 70

Regio Zuid-West

Veerle Petit

veerle.petit@vng.nl, tel. 06 43 04 47 55

Regio Zuid-West

Hans Versteeg

hans.versteeg@vng.nl, tel. 06 10 06 25 94

Zie ook

Klik hier om de kaart te open met regio-indeling