Een selectie uit ons aanbod:
Webinar over het opstellen van de regionale werkagenda behorend bij het AZWA, en vooral over wat regio’s concreet moeten doen richting de deadline van medio september en uiteindelijk 15 november.
Dit is het eerste vragenuurtje AZWA-webinars en behoort bij de webinars die zijn gehouden over de middelen en werkagenda. Deze webinars zijn terug te kijken via YouTube, er is ook een FAQ beschikbaar.
De VNG organiseert de Kennisdag om gemeenten in één dag te voorzien van relevante inzichten, voorbeelden en waardevolle contacten. Laat u inspireren, ontdek nieuwe perspectieven en neem een flinke dosis kennis mee terug naar uw gemeente.
Vergrijzing, langer thuis wonen en mentale druk: dat zijn slechts enkele ontwikkelingen die een verandering in de wijze van ondersteuning vragen. Wat betekent dat voor onder meer de toekomst van de Wmo, de noodzaak van een sterke sociale basis en de invulling van het Aanvullend Zorg- en Welzijnsakkoord?
Werk je aan gezondheidsbeleid en zoek je naar manieren om beter samen te werken? In dit leerwerkatelier onderzoek je samen met collega's wat nodig is voor succesvolle samenwerking binnen en buiten de gemeente, en werk je aan je eigen casus.