Nieuws
Online sessie gemist?

Te veel burgers ervaren een gevoel van machteloosheid in ons democratisch systeem. Het lokale referendum is een manier om dit gevoel te verminderen en inwoners meer zeggenschap te geven. Dan moet het wel goed worden opgezet en uitgevoerd. Wat zijn de lessen van de laatste 10 jaar in verschillende gemeenten?

5 september

Wilt u beter samenwerken met burgercollectieven? In deze cursus van 5 dagdelen (vanaf 19 september) leert u hoe u de verbinding versterkt tussen gemeente en initiatieven van inwoners, op basis van wetenschappelijke inzichten en praktijkervaring.

19 september

Dit is een themabijeenkomst van het Platform Gemeenten en Mensenrechten naar aanleiding van het van kracht worden van de Wet versterking participatie op decentraal niveau. Deze wet versterkt de betrokkenheid van inwoners bij overheidsbeleid op decentraal niveau.

25 september