Training VNG Handreiking Activiteiten en milieuzonering (2024)
€ 640
Werk je met milieuregels of ruimtelijke ordening? In deze eendaagse training leer je hoe je de nieuwe VNG Handreiking Activiteiten en milieuzonering (2024) toepast binnen de Omgevingswet en hoe je met meer grip werkt aan casussen uit de praktijk.
Met de komst van de Omgevingswet zijn milieuregels en ruimtelijke ordening samengebracht. Daarom is er een nieuwe handreiking ontwikkeld: de VNG Handreiking Activiteiten en milieuzonering (2024), als opvolger van de eerdere uitgave 'Bedrijven en milieuzonering' uit 2009.
In deze training krijg je uitleg over de opzet en inhoud van de nieuwe handreiking en leer je hoe je deze kunt toepassen in de praktijk.
Het is aan te raden om de VNG Handreiking Activiteiten en milieuzonering vooraf door te nemen. Tijdens de trainingsdag kun je jouw vragen over de toepassing van de handreiking stellen.
Tijdens de training:
- krijg je toelichting op de nieuwe methodiek
- oefen je met het toepassen van de handreiking aan de hand van casussen
- bespreek je praktijkvragen met de docenten en andere deelnemers
De trainer is Rein Bruinsma, adviseur milieu en omgevingswet bij Haskoning. Rein was direct betrokken bij de totstandkoming van de handreiking.
Na deze training:
- heb je kennis van de VNG Handreiking Activiteiten en milieuzonering
- weet je hoe je milieuzonering toepast
- heb je geoefend met het gebruik van de handreiking in jouw eigen werk