Training VNG Handreiking Activiteiten en milieuzonering (2024)

Schrijf je nu in!

Werk je met milieuregels of ruimtelijke ordening? In deze eendaagse training leer je hoe je de nieuwe VNG Handreiking Activiteiten en milieuzonering (2024) toepast binnen de Omgevingswet en hoe je met meer grip werkt aan casussen uit de praktijk.

Met de komst van de Omgevingswet zijn milieuregels en ruimtelijke ordening samengebracht. Daarom is er een nieuwe handreiking ontwikkeld: de VNG Handreiking Activiteiten en milieuzonering (2024), als opvolger van de eerdere uitgave 'Bedrijven en milieuzonering' uit 2009.

In deze training krijg je uitleg over de opzet en inhoud van de nieuwe handreiking en leer je hoe je deze kunt toepassen in de praktijk. 

Het is aan te raden om de VNG Handreiking Activiteiten en milieuzonering vooraf door te nemen. Tijdens de trainingsdag kun je jouw vragen over de toepassing van de handreiking stellen.