Regioambassadeurs

De regio-ambassadeurs  van het ondersteuningsteam Zorg voor de Jeugd ondersteunen u bij het gezamenlijk werken aan de doelen van het actieprogramma Zorg voor de Jeugd en het gezamenlijk leren binnen en tussen jeugdregio’s om zo de transformatie van de jeugdhulp te realiseren. Daarnaast zijn de regio-ambassadeurs beschikbaar als sparringpartner en vraagbaak.

Contactpersonen

Regioambassadeurs

Regio-ambassadeur

Mailadres

Friesland, Groningen, Drenthe    
Gemeente Hemmala Sheerbahoedoersing hemmala.sheerbahadoersing@groningen.nl
Aanbieder/professional    
Cliënten    
Overijssel    
Gemeente Evelien Fokkink e.fokkink@regiotwente.nl
Aanbieder/professional    
Cliënten    
Gelderland    
Gemeente Carole Derks c2.derks@nijmegen.nl
Aanbieder/professional Ignace Vermaes ivermaes@pluryn.nl
Cliënten    
Limburg    
Gemeente    
Aanbieder/professional Ignace Vermaes ivermaes@pluryn.nl
Cliënten    
Noord-Brabant    
Gemeente Beate van der Ploeg beate.van.der.ploeg@tilburg.nl
Aanbieder/professional Anne Willems a.willems@Amarantgroep.nl
Cliënten    
Zeeland    
Gemeente Olga Idema oidema@borsele.nl
Aanbieder/professional Anne Willems a.willems@Amarantgroep.nl
Cliënten    
Zuid-Holland    
Gemeente    
Aanbieder/professional    
Cliënten    
Noord-Holland    
Gemeente Chantal van Liefland cmvanliefland@haarlem.nl
  Joram van Leeuwen jvanleeuwen@haarlem.nl
Aanbieder/professional Hanneke Vrielink hvrielink@cordaan.nl
Cliënten    
Utrecht    
Gemeente Monique Peltenburg monique.peltenburg@xs4all.nl
Aanbieder/professional    
Cliënten    
Flevoland    
Gemeente Monique Peltenburg monique.peltenburg@xs4all.nl
Aanbieder/professional    
Cliënten