Elke jeugdregio heeft één bestuurlijk trekker. Dat kan de coördinerende wethouder van de regio zijn, maar dat hoeft niet. Alle bestuurlijk trekkers van de jeugdregio’s vormen samen het Bestuurlijk netwerk J42.
- De overlegstructuur (pdf, 396 kB)
- Geokaart van de jeugdregio's
Jeugdregio | Naam (gemeente) | |
Achterhoek | Maureen Sluiter (Doetinchem) | |
Amsterdam-Amstelland | Robbert-Jan van Duijn (Aalsmeer) | |
Arnhem | Hans de Vroome (Arnhem) | |
Drenthe | Gert Vos (Hoogeveen) | |
Eemland | Cees van Eijk (Amersfoort) | |
Flevoland | Aldrik Dijkstra (Almere) | |
Food Valley | Leon Meijer (Ede) | |
Friesland | Hilde Tjeerdema (Leeuwarden) | |
Gooi- en Vechtstreek | Karin van Hunnik (Laren) | |
Gooi- en Vechtstreek | Geert-Jan Hendriks (Gooise Meren) | |
Groningen | Johan Hamster (Stadskanaal) | |
Haaglanden | Kavita Parbhudayal (Den Haag) | |
Haaglanden | Jakobien Groeneveld (Zoetermeer) | |
Haarlemmermeer | Marjolein Steffens - van de Water (Haarlemmermeer) | |
Holland-Rijnland | Fred van Trigt (Hillegom) | |
IJsselland | Michiel van Willigen (Zwolle) | |
Kop van Noord Holland | Mary van Gent (Hollands Kroon) | |
Kop van Noord Holland | Sigge van der Veek (Schagen) | |
Lekstroom | Bernd Roks (IJsselstein) | |
Midden Brabant | Aletta van der Veen (Gilze en Rijen) | |
Midden Holland | Jan Verbeek (Zuidplas) | |
Midden Holland | Robèrt Smits (Bodegraven-Reeuwijk) | |
Midden IJssel-Oost Veluwe | Martijn Hospers (Hattem) | |
Midden Kennemerland | Sebastian Dinjens (Velsen) | |
Midden Limburg Oost | Marianne Smitsmans-Burhenne (Roermond) | |
Midden Limburg West | Paul Sterk (Weert) | |
Noord Kennemerland | Elly Beens (Heilo) | |
Noord Limburg | Anne Thielen (Venray) | |
Noord Veluwe | Gert Jan van Noort (Harderwijk) | |
Noord Veluwe | Liesbeth Vos (Oldebroek) | |
Noordoost Brabant | Huib van Olden ('s-Hertogenbosch) | |
Noordoost Brabant | Joost Hendriks (Cuijk) | |
Noordoost Brabant | Kees van Geffen (Oss) | |
Rijk van Nijmegen | Bert Frings (Nijmegen) | |
Rijnmond | Ankie van Tatenhove (Lansingerland) | |
Rivierenland | Herma van Dijkhuizen (Neder-Betuwe) | |
Twente | Eelco Eerenberg (Enschede) | |
Utrecht | Victor Everhardt (Utrecht) | |
Utrecht West | Bob Duindam (Oudewater) | |
West Brabant Oost | Marianne de Bie (Breda) | |
West Brabant West | Barry Jacobs (Bergen op Zoom) | |
West Friesland | Marjon van der Ven (Hoorn) | |
Zaanstreek-Waterland | Paul van Meekeren (Purmerend) | |
Zeeland | Derk Alssema (Goes) | |
Zuid Holland Zuid | Jolanda de Witte (Zwijndrecht) | |
Zuid Kennemerland | Jur Botter (Haarlem) | |
Zuid Limburg | Bert Jongen (Maastricht) | |
Zuidoost Brabant | Renate Richters (Eindhoven) | |
Zuidoost Brabant | Theo Maas (Someren) | |
Zuid-Oost Utrecht | Chantal Broekhuis (Utrechtse Heuvelrug) |