Zijn alle medewerkers bij aanstelling in de nieuwe organisatie verplicht de ambtseed of de belofte af te leggen?

Dat is niet nodig. In Art. 59 van de Wet Arhi staat dat de nieuwe organisatie de oude 'rechtstoestand' volgt.